ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2018
ΕΤΟΣ 2018
 
Ηλιόπουλος Μιχαήλ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
Κυριακοπούλου Μαργαρίτα  ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
Δαμιανού Κατερίνα ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
Λεοντίδης Σαράντης  ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Kλειτσιώτης Δημήτρης ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
Παπαιωάννου Μαρία  ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΤΡΑ
Γεωργουλοπούλου Θεοδώρα  ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Καψώχα Πανωραία ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Κατσούρη Εμμανουέλα ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Βερβελέ Ευαγγελία ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Μητσόγλου Νίκος  ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Βενιέρη Αθηνά ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Νίκας Τάσος  ΟΠΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΙΓΙΟ
Τζανέτου Παναγιώτα  ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Χλήνου Μαριάννα  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
Πέρου Μαρία  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
Λάμπρου Φανή  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
Γιαζιντζή Αντιγόνη  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
Παπανίκα Αννίτα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
Γιαννακάκου Αθηνά   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
Αργυρίου Κωνσταντίνα ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΚΠΑ
Δαμηλάκος Πέτρος  ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
Ηλιοπούλου Νικολέτα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μαρινοπούλου Ασημίνα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Δ.Ελένη ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ
Λαμπριανίδου Μαρίνα ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤ. ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Κ.Χριστίνα ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
Δίελας Χρήστος  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Κατσικάρη Σταυρούλα   ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
Τσιάνας Κωνσταντίνος  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
Παπαδόπουλος Γιώργος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καραμπατζάκης Θωμάς ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
Χωριανόπουλος Γιώργος ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
Κυριακάκη Άρτεμις ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
Μάτσος Αλέξανδρος  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
Μελισσάρη Ελπίδα  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
Χωριανόπουλος Ιωάννης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ζανέσης Ιωάννης ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
Γ.Ελισάβετ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Χρηστίδης Νίκος  ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Καλατζής Δημήτρης ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Μαλγαρινού Σέβη  ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Σύρμας Σωτήρης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Παμπουκίδης Γιάννης Α.Ε.Ν. ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
Τριανταφυλλίδου Άννα Α.Ε.Ν. ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
Καλέμης Θανάσης Α.Ε.Ν. ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
Βαρδαλά Βίβιαν Α.Ε.Ν. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Βιτάλη Ράνια ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑ
Ροζής Παναγιώτης  ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑ
Καμπερίδης Μιχάλης   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
Θεοτοκάτος Λουκάς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 
Λυμπεροπούλου Μαρία  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Καραγιώργος Πέτρος  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
Ερίχοβα Αναστασία ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΔΡΑΜΑ
Μπεσίνης Χάρης  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
Σαββουλίδης Γιώργος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
Κατάρα Γεωργία  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
Παπαζήσιμος Γιώργος  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
Ρέκα Σταυρούλα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
Θ.Παναγιώτης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑ
Κ.Νίκος ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
Μαγκάφας Σπύρος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Γ.Αννα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Πουλιάκης Απόστολος ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Κοντογεωργάκου Αντωνία ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Χατήρας Αλέξανδρος ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑ
Λαγού Νάσια ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
Λ.Μαρία ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
Φωτοπούλου Μαρία ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
Παρασκευόπουλος Γιάννης  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Μαντάς Αλέξανδρος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ
Τσαμάλης Γιάννης  ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Χατζησπύρου Παναγιώτης  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
Κ.Ελευθερία ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
Κουφτάς Γιάννης  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Δημητριάδης Γιώργος  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Πουλής Γιάννης  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Κυριακόπουλος Κ/νος  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
Καρποδίνης Μάρκος  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
Π.Γιώργος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
Βρανίδης Δημήτρης  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
Τσαχματσίδου Χριστίνα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΛΗΞΟΥΡΙ
Σιακωτός Γιάννης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΛΗΞΟΥΡΙ
Μιχαηλίδης Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Τα ονόματα αναρτώνται κατόπιν συμφωνίας των μαθητών