ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2015
ΕΤΟΣ 2015
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2015

1 ΜΑΡΙΑ Π. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
2 ΣΤΕΛΙΟΣ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
3 ΣΤΕΛΙΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
4 ΒΙΒΙΑΝ Τ. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ Τ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
9 ΑΓΓΕΛΟΣ Α. ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
10 ΙΩΑΝΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ Π. ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
11 ΚΩΝ/ΝΟΣ Μ. ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Σ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
14 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Σ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
16 ΑΡΓΥΡΩ Ν. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΜ.ΗΝΑ)
17 ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
18 ΤΑΣΟΣ Κ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
19 ΕΒΕΛΙΝΑ Μ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
21 ΒΑΣΙΛΗΣ Κ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
22 ΚΑΤΕΡΙΝΑ Π. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
23 ΝΑΣΙΑ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
25 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
26 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
27 ΔΗΜΗΤΡΑ Γ. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
28 ΘΑΝΑΣΗΣ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
29 ΓΙΩΡΓΟΣ Τ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
30 ΜΑΡΑ Μ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
31 ΙΩΑΝΝΑ Κ. ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
32 ΑΝΤΡΙΑΝΑ Τ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
33 ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
34 ΕΛΛΗ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
35 ΜΑΝΟΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
36 ΑΝΝΑ Χ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
37 ΣΤΕΦΑΝΙΑ  Ρ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
38 ΝΙΚΟΛΑ Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
40 ΑΝΔΡΕΑΣ Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
41 ΜΙΝΑ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
42 ΧΡΗΣΤΟΣ Π. ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
43 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ν. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
44 ΝΙΚΗ Θ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
45 ΜΑΡΙΑ Μ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
46 ΡΑΝΙΑ Τ. ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
47 ΓΙΩΡΓΟΣ Κ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
48 ΝΙΚΟΣ Σ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
49 ΔΗΜΗΤΡΑ Β. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
50 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Κ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
51 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
53 ΑΡΗΣ Ι. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
54 ΙΩΑΝΝΑ Μ-Λ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
55 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
56 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
57 ΜΑΡΙΑ Τ. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
58 ΚΑΤΕΡΙΝΑ Π. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
59 ΒΑΣΙΛΗΣ Β. ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
60 ΣΑΒΒΙΝΑ Α. ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
61 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
62 ΡΑΝΙΑ Κ. ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
63 ΓΙΩΡΓΟΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
64 ΛΑΖΑΡΟΣ Λ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
65 ΕΥΘΥΜΙΑ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
66 ΟΛΓΑ Τ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
67 ΑΘΑΝΑΣΙΑ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
68 ΔΗΜΗΤΡΑ Ρ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
69 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
70 ΣΑΒΒΑΣ Ε. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
71 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Μ. ΠΟΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠ/ΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΛΑΜΙΑ)
73 ΙΑΣΟΝΑΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
74 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
75 ΓΙΑΝΝΗΣ Μ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Τ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
77 ΜΑΡΙΑ Χ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚ/ΜΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ & ΤΟΥΡ/ΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) 
78 ΒΑΣΩ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
79 ΑΓΓΕΛΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΣΠΑΡΤΗ)
80 ΣΜΑΡΑΓΔΑ Γ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
81 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ρ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
82 ΣΠΥΡΟΣ Τ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ (ΧΑΝΙΑ)
83 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
84 ΒΟΥΛΑ Κ. ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
85 ΕΥΑ Κ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
86 ΜΑΡΙΑ Π. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ (ΚΡΗΤΗ)
87 ΠΕΝΥ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚ/ΜΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ & ΤΟΥΡ/ΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) 
88 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
89 ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Μ. ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
90 ΘΑΝΟΣ Σ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
91 ΜΑΡΙΟΣ Μ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
92 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ)
93 ΣΟΦΙΑ Σ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
94 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)


Λόγω του νέου Ευρωπαϊκού κανονισμού για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), δεν είναι πλέον δυνατή η δημοσίευση των επωνύμων των μαθητών μας στους πίνακες επιτυχόντων.