ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2013
ΕΤΟΣ 2013
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2013
1 ΕΛΕΝΗ Γ.       ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΤΡΙΑΔΑ Μ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ζ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΕΛΕΑΝΝΑ Μ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΝΙΚΟΣ Π. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΔΗΜΗΤΡΑ Τ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
9 ΕΙΡΗΝΗ Κ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
10 ΝΙΚΟΣ Σ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
11 ΣΟΦΙΑ Π. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΣΟΦΙΑ Π. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
13 ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
14 ΜΙΧΑΛΗΣ Σ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
15 ΜΑΡΙΑ Β. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ    
16 ΚΩΝ/ΝΑ Π. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑΣ  
17 ΕΛΕΝΑ Κ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ        
18 ΜΑΡΙΑ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ    
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ     
20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Φ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ    
21 ΑΡΤΕΜΙΣ Λ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
22 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α. ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ  
23 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Τ. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
24 ΟΛΓΑ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
25 ΙΟΥΛΙΑ Κ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
26 ΜΑΡΙΑ Τ. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΚΩΝ/ΝΟΣ Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
28 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
29 ΛΥΔΙΑ Π. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
30 ΑΘΗΝΑ Ι. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
31 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
32 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Π. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
34 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
35 ΑΘΗΝΑ Σ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
36 ΧΡΗΣΤΟΣ Τ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
37 ΔΙΟΜΗΔΗΣ Β. ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
38 ΓΕΩΡΓΙΑ Κ. ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
39 ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σ. ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
40 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
41 ΑΝΤΩΝΙΑ Κ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
42 ΣΤΕΦΑΝΙΑ Π. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
43 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
44 ΘΩΜΑΣ Τ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ Μ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
46 ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΚΩΣΤΑΣ Μ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
48 ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΓΥΡΩ Π. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
49 ΣΥΛΒΙΑ Μ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΛΗΜΝΟΥ
50 ΙΑΚΩΒΟΣ Θ. ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
52 ΑΘΗΝΑ Σ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Χ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
54 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Κ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
55 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
56 ΑΘΑΝΑΣΙΑ Φ. ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
57 ΒΑΣΙΛΗΣ Π. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
58 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
59 ΜΕΛΙΝΑ Ε. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
60 ΚΩΝ/ΝΑ Γ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΜΑΡΙΑ Τ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λ. ΜΕΘΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
63 ΗΛΙΑΝΝΑ Λ. ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 
64 ΧΡΥΣΑ Σ. ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ  
65 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
66 ΜΑΡΙΑ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
67 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
68 ΕΛΕΝΗ Δ. ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
69 ΝΙΚΗ Π. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
70 ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
71 ΑΝΔΡΕΑΣ Μ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
72 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ι. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
73 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
75 ΟΡΦΕΑΣ Μ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
76 ΦΑΝΗΣ Β. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
77 ΕΛΕΝΗ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠ/ΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡ/ΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
78 ΗΛΙΑΣ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕI ΠΕΙΡΑΙΑ
79 ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
80 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 
81 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
82 ΓΙΑΝΝΗΣ Δ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
83 ΓΙΩΡΓΟΣ Δ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
84 ΜΑΡΙΑ Κ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
85 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
86 ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕI ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
88 ΒΑΓΓΕΛΗΣ Π. ΜΗΧAΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
89 ΚΩΝ/ΝΑ Π. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
90 ΜΑΡΙΛΕΝΑ Π. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
91 ΓΙΑΝΝΗΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 
92 ΜΑΡΙΑ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
93 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
94 ΖΩΗΣ Σ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
95 ΓΕΩΡΓΙΑ Τ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
96 ΣΩΤΗΡΙΟΣ Τ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
97 ΒΑΣΙΛΗΣ Τ. ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
98 ΚΩΝ/ΝΟΣ Τ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑΣ
99 ΣΠΥΡΟΣ Χ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 

Λόγω του νέου Ευρωπαϊκού κανονισμού για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), δεν είναι πλέον δυνατή η δημοσίευση των επωνύμων των μαθητών μας στους πίνακες επιτυχόντων.