ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2012
ΕΤΟΣ 2012
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2012
1 ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.         ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  (Σειρά επιτυχίας: 1ος)
2 ΙΩΑΝΝΑ Β. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΜΑΡΙΑ Α. ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
5 ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΗ Α. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 
7 ΧΡΗΣΤΟΣ Τ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ. ΕΜΠ
8 ΘΩΜΑΣ Χ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π. ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
10 ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ Β. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 
11 ΑΝΝΑ Β. ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
14 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Μ. ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
15 ΣΟΦΙΑ Π. ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ    
16 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Λ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ   
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ         
18 ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α. ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ    
19 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ. ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ     
20 ΜΑΡΙΑΝΘΗ Ν. ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ      
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
22 ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΤΩ Π. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 
23 ΜΑΡΙΑ Π. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
24 ΕΛΕΝΗ Β. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
25 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
26 ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ο. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
28 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τ. ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
29 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
30 ΡΑΦΑΗΛΙΑ Φ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
31 ΔΑΥΙΔ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δ. ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
32 ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΙΟΣ Κ. ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
33 ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
34 ΣΜΑΡΑΓΔΑ Β. ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
36 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
37 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Τ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
38 ΕΛΕΝΗ Θ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
39 ΕΙΡΗΝΗ Λ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 
40 ΝΙΚΗ Σ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ.  ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
42 ΝΙΚΗ Μ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
43 ΕΡΛΙΝΤΑ Λ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 
44 ΧΡΗΣΤΟΣ Π. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ρ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
46 ΣΟΦΙΑ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
49 ΣΠΥΡΟΣ Λ.  ΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 
50 ΒΑΓΓΕΛΗ Σ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
51 ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ  
52 ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ν. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
53 ΓΛΥΚΕΡΙΑ Φ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
54 ΜΑΡΙΑ Λ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ. & ΔΙΑΧ. ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
55 ΙΩΑΝΝΗΣ Π. ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ. ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
57 ΠΗΓΗ Σ. ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
58 ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κ. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
59 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Λ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 
60 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
62 ΧΑΡΤΙΟΛΑ Κ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
64 ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μ. ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ   
65 ΑΡΓΥΡΩ Β. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
66 ΡΕΒΕΚΑ Φ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Π. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
68 ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Κ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
69 ΑΘΑΝΑΣΙΑ Τ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
70 ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΓΥΡΩ Π. ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
71 ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ Γ. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
72 ΧΡΗΣΤΟΣ Μ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
73 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 
74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π. Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
75 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ. ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
76 ΣΩΚΡΑΤΗΣ Ν. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΙ
77 ΑΥΓΗ Π. ΔΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
78 ΑΜΕΤ ΕΡΟΛ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
79 ΑΝΤΩΝΙΟΣ Μ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ  
81 ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
82 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π. ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
83 ΜΑΡΙΑ Τ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
85 ΜΑΡΙΑ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
86 ΑΝΔΡΕΑΣ Μ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
87 ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ Μ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
88 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ Π. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
89 ΑΛΕΞΙΟΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ  
90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
91 ΕΛΕΝΗ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 
92 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ. ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ 
93 ΜΑΡΙΟΣ Ν. ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
94 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Π. ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
95 ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ν. ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛΙΕΡΓ.  ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
96 ΗΛΙΑΝΝΑ Λ. ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛΙΕΡΓ.  ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
97 ΞΕΝΑΚΗΣ Ξ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
98 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
99 ΘΕΟΦΑΝΗΣ Μ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
100 ΧΡΗΣΤΟΣ Μ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
101 ΑΓΓΕΛΙΚΗ Χ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
102 ΧΡΗΣΤΟΣ Φ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
103 ΙΩΑΝΝΗΣ Χ. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
104 ΑΘΗΝΑ Σ. ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ/ΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
105 ΜΑΡΘΑ Τ. ΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΟΡΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
106 ΣΤΑΥΡΟΣ Η. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
107 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
108 ΜΑΡΙΑ Σ. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΡΟΔΟΥ


Λόγω του νέου Ευρωπαϊκού κανονισμού για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), δεν είναι πλέον δυνατή η δημοσίευση των επωνύμων των μαθητών μας στους πίνακες επιτυχόντων.