ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2011
ΕΤΟΣ 2011
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2011
1 ΜΑΡΙΑ Χ.         ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΑΝΝΑ Σ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Π. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Μ. ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΡΩΞΑΝΗ Τ. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Μ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΓΕΩΡΓΙΑ Κ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
9 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σ. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
10 ΣΠΗΛΙΟΣ Κ. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 
11 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ
12 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΕΙΡΗΝΗ Σ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
15 ΜΑΡΙΑ Κ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ     
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ   
17 ΕΙΡΗΝΗ Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ         
18 ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ     
19 ΕΛΕΝΗ Δ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ      
20 ΔΗΜΗΤΙΟΣ Π. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     
21 ΦΩΤΙΟΣ Τ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
22 ΔΗΜΗΤΡΑ Μ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ   
23 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΨΥΧ.) ΑΘΗΝΑΣ
24 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
25 ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ Π. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΕΙΡΗΝΗ Μ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
29 ΘΩΜΑΣ Μ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
30 ΦΑΙΔΡΑ Γ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
31 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π. ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
32 ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
33 ΙΩΑΝΝΗΣ Π. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
34 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Λ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35 ΑΝΤΙΓΟΝΗ Ν. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ι. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
37 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
38 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Κ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
39 ΑΡΤΕΜΙΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 
40 ΜΙΧΑΕΛΑ Κ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
41 ΦΩΤΕΙΝΗ Σ.  ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
42 ΜΑΡΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ Χ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Π.. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 
44 ΗΛΙΑΣ Α ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
45 ΕΛΠΙΔΑ Τ. ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
46 ΜΑΡΙΑ Μ. ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΙΩΑΝΝΑ Κ. ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 
48 ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν
49 ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.  ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 
50 ΙΩΑΝΝΗΣ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ  
52 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 
53 ΙΩΑΝΝΑ Ν. ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 
54 ΜΑΡΙΑ Γ. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
55 ΧΡΗΣΤΟΣ Π.  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
56 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ. ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
57 ΜΑΡΙΝΑ Δ. ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
58 ΕΛΕΝΗ Α. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
59 ΜΑΡΙΟΣ Α. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
60 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
61 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ  
64 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ   
65 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
66 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
67 ΑΡΓΥΡΩ Κ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
68 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
69 ΣΩΤΗΡΙΑ-ΗΡΑ Κ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
70 ΖΩΗ Κ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
71 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Κ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
72 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Κ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
73 ΣΠΥΡΟΣ Λ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 
74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Λ. ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
76 ΙΣΙΔΩΡΟΣ Μ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
77 ΑΝΔΡΕΑΣ Μ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
78 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Μ. ΤΗΛΕΠ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
79 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Μ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
80 ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
81 ΔΟΜΝΑ Μ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 
82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Μ. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
83 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
84 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ν. ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
85 ΑΝΤΙ Ν. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
86 ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ν. ΤΗΛΕΠ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
87 ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ Π. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
88 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
89 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Π. ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ  
90 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Π. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
91 ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥ Π. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 
92 ΙΩΑΝΝΑ Π. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 
93 ΑΝΘΗ Π. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
94 ΑΝΝΑ Σ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
95 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
96 ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
97 ΒΑΓΓΕΛΗ Σ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 
98 ΜΑΡΙΑΝΝΑ Τ. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
100 ΕΛΕΝΗ Τ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
101 ΓΛΥΚΕΡΙΑ Φ. ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
102 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Φ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
103 ΜΑΡΙΑΝΘΗ Φ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
104 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
105 ΜΑΡΙΑ Δ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
 

Λόγω του νέου Ευρωπαϊκού κανονισμού για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), δεν είναι πλέον δυνατή η δημοσίευση των επωνύμων των μαθητών μας στους πίνακες επιτυχόντων.