ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2010
ΕΤΟΣ 2010
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2010
1 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Π.       ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3  ΜΑΡΚΟΣ Κ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΦΑΝΗ Σ. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
6 ΣΑΒΒΑΣ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) 
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
8 ΖΩΗΣ Μ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
10 ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Λ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Μ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Μ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ     
16 ΜΑΡΙΑ Τ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ   
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ         
18 ΜΑΡΙΑ Φ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     
19 ΠΕΤΡΟΣ Μ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ      
20 ΑΝΕΣΤΗΣ Κ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ     
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Τ. ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ   
23 ΧΡΥΣΟΥΛΑ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
25 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Κ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 
26 ΜΑΡΙΑΝΝΑ Κ. ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
27 ΜΑΡΙΑ Μ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
28 ΝΑΤΑΛΙΑ Π. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
29 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
30 ΣΟΦΙΑ Κ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31 ΜΑΡΙΑ Ν. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
32 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
33 ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ρ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
34 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
35 ΕΛΕΝΗ Κ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
36 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Π. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
37 ΑΓΓΕΛΙΚΗ Λ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
38  ΙΩΑΝΝΑ Σ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
39 ΗΛΙΑΣ Β. ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
40 ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ Β. ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
41 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  Β. ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΜΟΥΣΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
42 ΣΠΗΛΙΟΣ Κ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
43 ΑΓΓΕΛΙΚΗ  Κ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
44 ΑΛΕΞΙΟΣ Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ. ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν
46 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Π. ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
48 ΧΡΥΣΑΥΓΗ Ε. ΙΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
49 ΑΘΗΝΑ Λ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 
50 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Γ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
51 ΜΑΡΙΑ Γ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝ/ΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΟΡΓ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 
52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   
53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
55 ΕΙΡΗΝΗ Π. ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
56 ΑΝΑΤΟΛΙΕ Σ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
57 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
58 ΙΩΑΝΝΗΣ Σ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
60 ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
61 ΜΑΡΙΝΑ Ν. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
62 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
63 ΚΛΗΜΗΣ Ζ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
64 ΑΓΓΕΛΟΣ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
65 ΒΑΛΙΑ Κ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
66 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
67 ΦΩΤΕΙΝΗ Κ. ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
68 ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
69 ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
70 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Χ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
71 ΣΤΥΛΙΑΝΗ Δ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ρ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
74 ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. ΔΙΟΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
75 ΜΑΡΚΟΣ Φ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
76 ΑΝΔΡΕΑΣ Π. ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
77 ΗΛΙΑΣ Λ. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
80 ΜΑΡΙΑ Μ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
81 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
82 ΑΛΙΚΗ  Μ. ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

Λόγω του νέου Ευρωπαϊκού κανονισμού για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), δεν είναι πλέον δυνατή η δημοσίευση των επωνύμων των μαθητών μας στους πίνακες επιτυχόντων.